ART / Lithographs / Litographs 8369031
nr 836 9031
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
2 pcs, Bengt Lindström (1925-2008), signerade i trycket, sheet: 30x24 + 24x28, glass damage.
LITOGRAPHS (F), 2 st, Bengt Lindström (1925-2008), signerade i trycket, bladets mått: 30x24 + 24x28
Condition: skadat glas
Bengt Lindström, born 1925, dead 2008, Swedish painter and draughtsman.
SEK 250
Monday July 15 2013
at 18:51:35
150 kr
150 kr
200 kr
Bengt Lindström
Read more about Bengt Lindström